כירומסאז'IQ

-

השבת התמימות להבעת הפנים

הוליסטיות

הגישה שלנו הוליסטית. היא משלבת בין לימוד ופעולה, ומתבססת על ידע והבנה מעמיקה בנוגע לקשר ולהשפעה ההדדית בין מערכות הגוף השונות. אנו עובדים מתוך הכרות עם הרבדים המוחשיים (אנטומיה, פיזיולוגיה, ביו-מכניקה של ההזדקנות, מורפולוגיה) ועם הרבדים הבלתי-מוחשיים (פסיכולוגיה, מתח נפשי, מודעות, מצב מדיטטיבי וכיוב). נקודת מוצא זו, הנובעת מהבנה והכרות עם הרבדים הללו, והשפעתן ההדדית, מהווה בסיס לכל פעולה.

 

כירומסאז' IQ עוסק במגע עמוק, הנוגע במימדים הפיזיים והרגשיים של הפנים, על מנת "להסיר" את המסכה שהצטברה לאורך השנים מחוויות החיים. אותן חוויות מתבטאות בפנים בצורה של קמטים וקווים – והבעה שאיבדה את תמימותה. באמצעות מגוון טכניקות עיסוי, אנו חושפים מחדש את התמימות הנטועה בפנים של כל אחד ואחת, ומאפשרים לה להתגלות מהפנים לפנים.

שילוב של ידע ויכולת

לכירומסאז' IQ צדדים רבים אך ייחודיותו בשילוב סינרגטי של ידע ויכולת. השיטה מעניקה את האפשרות "לתרגם" את הידע בתהליכי הזדקנות הפיזיולוגיים, אנטומיה, פסיכולוגיה ועוד לתנועות עיסוי עדינות ומדויקות. תנועות אלו יודעות לגלם ולתרגם את הפוטנציאל של הידע לתוך עולם הפיזי וליצור תוצאה אסתטית מיידית.

watzup-05.png

מגוון פתרונות אינדיבידואליים

שילוב ידע וטכניקת עיסוי פנים כירומסאז' IQ מאפשרים ליצור מגוון פתרונות אסתטיים אינדיבידואליים עם תוצאה אסתטית מיידית וחוויה טיפולית מדהימה. ניתן לבצע כירומסאג' כטיפול נפרד או כחלק מטיפול קוסמטי ולהגביר את תוצאותיו ואת החוויה הטיפולית. העבודה מאפשרת ביטוי עצמי, להשגת תוצאות מיטביות ומותאמות. נושא זה בא לידי ביטוי בשלושה מישורים:

  1. התאמה אישית: העיסוי משתנה מלקוחה ללקוחה בהתאם למבנה הפנים, המטרה הטיפולית וכן גורמים נוספים המשפיעים על אופי הטיפול ומהלכו.

  2. גיוון הטיפול: גם בעבור אותה לקוחה כל טיפול יהיה שונה בכל פעם, ויוגדר בהתאם לצרכים המדויקים ולמצב הפנים במועד הטיפול. אחת הסיבות המרכזיות לגיוון הסכימה הטיפולית היא מניעת מצב של "התרגלות" הפנים לטיפול והשגת יעילות מירבית בכל מפגש.

  3. גמישות עסקית: ניתן לעשות כטיפול מלא (שעה) או לשלב אותו כחלק מטיפול קוסמטי ובכך לתמוך במטרת הטיפול הקוסמטי, לתת נדבך נוסף, ולהעצים את החוויה.   

שיטת הלימוד: התנסות והתפתחות

הקורס בנוי במתכונת מבוקרת ומוקפדת, מעין רצף של ניסויים במעבדה והתנסות מעשית. החומר תיאורטי נלמד בכיתה ומלווה בתנועת עיסוי רלוונטיות, המובילות לבחינה ומדידה של התוצאה בזמן אמת. כל הידע המעשי והתיאורטי נבדקים בפועל על מנת לאפשר למידה פרטנית, מעמיקה ומדויקת. שיטת הלימוד מתמקדת בלימוד מהשורש אל החוץ, וכוללת לימוד מעמיק של שפות המערכות השונות של הגוף באמצעות תנועות עיסוי. לאחר שלומדים "לדבר את שפת המערכת" הספציפית, ניתן לתקשר עמה באמצעות תנועות העיסוי, ובכך להשפיע עליה ולהשיג תוצאות ממשיות ונראות לעין.

watzup-05.png
 

תלמידות מספרות

-

כירומסאז' IQ1 בסיסי

6 פגישות שבועיות -  5 שעות כל אחת
37 שעות אקדמאיות
-
2850 ש"ח כולל מע"מ.

300 ש"ח הנחה לנרשמים חודש לפני תחילת הקורס
-
כיתה מוגבלת ל-12 תלמידים
-

הרשמה כרוכה בתשלום מקדמה של 500 ש"ח
-
ניתן להגיע לשיעור היכרות (ללא עלות) בתיאום מראש