top of page

ילנה זמסקובה

-

סדנאות אומן

סדנאות אומן

הגישה של רזוננס היא גישה של חקירה וגילוי, שיתוף ולימוד אינסופי. במסגרת זאת, אנו מקיימים מעת לעת כיתות אמן בנושאים שונים ובהובלת מומחים שיש בידם תוכן משמעותי וניסיון ייחודי. כיתת האומן מאפשרת צלילה עמוקה לניסיון הטיפולי של המרצה, לצורך העמקת ההבנה ובסיס הידע של הנוכחים. כיתות אלו מהוות פלטפורמת שיתוף של המרצה בנושא שבו עסק וחקר לאורך זמן, עד שנוצרה אצלו/ה פריצת דרך בתחום רלבנטי לנושאים ולתפיסת העולם של רזוננס. במובן מסוים, כיתת אומן מבטאת את הייחודיות של המרצה, תוך פתיחת צוהר לביטוי עצמי אישי ומקצועי - ומעל לכל - שיתוף ערך זה עם אחרים.

 

סדנאות אומן של ילנה זמסקובה

אנו לומדים, צומחים כאנשי מקצוע, משתתפים בקורסים, כנסים מקצועיים וסדנאות. רוכשים ניסיון ומנסים למצוא את אותם האנשים היכולים לחלוק מניסיונם. מחפשים גישות ושיטות חדשות. לפעמים מוצאים משהו באמת מועיל ומגיעים לתגליות חשובות. ניתן לייחס את נסיונה של ילנה זמסקובה, שאותו היא חולקת בכיתות האומן שלה, לאותן התגליות החשובות. כל סמינר של ילנה זמסקובה - צלילה לעולם הידע, אמנות והעברת תכנים מאתגרים בצורה פשוטה ללמידה. כל כיתת אומן מכילה כמות עצומה של טכניקות המכוונות לפתרון בעיות ספציפיות וכולם מכוונות לתוצאה. כל כיתת אומן של ילנה זמסקובה היא אפשרות ליצור יופי במו ידינו.

בלפארוליפט
BLEFAROLIFT

-

נוסחת עיסוי ברורה ויעילה לטיפול בהזדקנות שליש העליון של הפנים.

 

 • מחזקים את שריר העין הטבעתי
  נמנעת צניחת שומן ארובתי ולכן, נמנעות השקיות מתחת לעיניים.
   

 • ליפטינג גבות
  העין נפתחת והופכת לגדולה יותר.
   

 • מרימים את אזור הרכות
  העין הופכת לארוכה יותר.
   

 • משפרים את המיקרו-סירקולציה
  מחזירים לעין את הברק ומעלמים העיגולים מתחת לעיניים.
   

 • מחליקים
  קמטים בין הגבות, במצח ובזווית העין. תוצאות מרשימת כבר בטיפול הראשון.

 

ניתן להשתמש בטכניקה כטיפול עצמאי או כחלק מתוכנית אנטי אייג'ינג כוללת.

עיסוי פנים עצמי

-

עיסו פנים עצמי מתאים למגוון קהלים, ביניהם אלו שבאים מהתחום וכן כל מי שרוצה לשמור על מראה פנים צעיר ורענן.

לא קל לעשות עיסוי לעצמינו. לשם כך, אנו נדרשים להבין את המאפיינים הבסיסיים של העבודה העצמית על הפנים  לצד מאפיינים פיזיולוגיים של תנועות העיסוי. זהו עיסוי חדש שמתבצע על "יבש" (ללא שמן) תוך הפעלת תנועות עיסוי ייחודיות אשר פותחו במיוחד לסמינר זה.

התוצאות מהירות וניתן להבחין בהשפעה מיד לאחר העיסוי הראשון. ישנן נשים שכבר אחרי טיפול אחד נזכרו במראה הפנים שלהן כפי שנראה לפני עשר שנים... מטרות הטיפול מתמקדות בעיכוב תהליכי ההזדקנות, הרמת לחיים צונחות, פתיחת העיניים והפסקת קימוט המצח. כל אלו מתקבלות באמצעות הידיים של המטופלת עצמה…

האפשרות להשפיע על מראה הפנים של עצמך מעניקה תחושה של העצמה וסיפוק: כל העולם בכף היד שלך.  

פני נפרטיטי

-

מדוע שמו של הסמינר "פני נפרטיטי"?

יופיה של האישה הזו עדיין מעורר בנו השראה. אין צוואר או מתאר פנים יפים יותר משלה.


על מה הסמינר?

הסמינר עוסק במתאר פנים והצוואר,  ומתמקד בעיסוי פנים המתאים לתקופה הכי מאתגרת לאישה.  זו התקופה בה נוצרים כפלים וקווי מתיחה אנכיים בצוואר, ומתאר הפנים "נוזל" והופך לחסר צורה הפנים הופכות למלאות נוזלים עודפים  ומתאר הפנים משתבש.  מצב כזה גורם לאי שביעות רצון, בלשון המעטה.


לאילו תוצאות ניתן לצפות?

לא מדובר כמובן בניתוח פלסטין ואין לצפות לתוצאה של קסם או הפחתת 10 שנים ממראה הפנים, אבל בהחלט אני יכולה להבטיח באחריות תוצאה משביעת רצון - ומראה צעיר ב-5 עד 7 שנים. כולנו נסכים על כך שזו תוצאה מכובדת עבור  תהליך בטוח וחסר סיכונים.
 

מתי ניתן לראות תוצאה ממשית?

לאחר 5-10 דקות, אתם תראו תוצאה והלקוח ירגיש ויראה אותה.על פי רוב, הלקוח לא מאמין בעיסוי - אבל בהחלט יאמין להשתקפות במראה.

bottom of page